Paslaugų teikimo sąlygos ir įkainiai

Kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos

Dėmesio!

Keičiasi Šilutės kredito unijos elektroninių paslaugų teikimo sąlygos.

Informuojame, kad nuo 2023 m. lapkričio 1 d.  keičiasi Elektroninių paslaugų teikimo ir naudojimo taisyklės (toliau – Taisyklės). Su pilna atnaujinamų Taisyklių versija galite susipažinti čia.

Jei turite klausimų, informacijos teiraukitės tel. (8-441) 75070 arba el. paštu [email protected].

Laikysime, jog Jūs sutinkate su šiais pakeitimais, jeigu iki pakeitimų įsigaliojimo dienos Šilutės kredito unijai nepateiksite prieštaravimo dėl pakeitimų. Šiuo atveju Jūs turite teisę nedelsdami ir nemokėdami jokio komisinio atlyginimo nutraukti Elektroninių paslaugų teikimo sutartį iki dienos, kurią bus pradėti taikyti pakeitimai.

Pagarbiai

Šilutės kredito unija

Dėmesio!

Keičiasi Šilutės kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos.

Informuojame, kad nuo 2023 m. lapkričio 1 d. keičiasi Šilutės kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos. Su naujomis mokėjimo paslaugų teikimo sąlygomis galite susipažinti čia.

Jei turite klausimų, informacijos teiraukitės tel. (8-441) 75070 arba el. paštu [email protected].

Jei sutinkate su mokėjimo paslaugų teikimo sąlygų pakeitimais, Jums nereikia atlikti jokių veiksmų. Primename, kad, jei nesutinkate su šiais pakeitimais, turite teisę neatlygintinai nutraukti su kredito unija sudarytą bendrąją sutartį iki 2023 m. lapkričio 1 dienos.

Pagarbiai

Šilutės kredito unija

Dėmesio!

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 2 d. keičiasi Šilutės kredito unijos Elektroninių paslaugų teikimo ir naudojimo taisyklės (toliau – Taisyklės).

Su naujomis Elektroninių paslaugų teikimo ir naudojimo taisyklėmis galite susipažinti čia.

Jei turite klausimų, informacijos teiraukitės tel. 8-441-75070 arba el. paštu [email protected].

Jei sutinkate su Taisyklių pakeitimais, Jums nereikia atlikti jokių veiksmų. Jei nesutinkate su šiais pakeitimais, turite teisę neatlygintinai nutraukti su kredito unija sudarytą Elektroninių paslaugų teikimo sutartį iki Taisyklių įsigaliojimo dienos.

Taip pat primename, kad nuo 2020-ųjų kovo 2 d. prisijungimui prie e. bankininkystės „i-Unija“ ir operacijų tvirtinimui nebebus naudojamos kodų kortelės.

Nuo  2020-ųjų kovo 2 d. jungtis prie „i-Unija“ bei tvirtinti operacijas joje galėsite nauja priemone – suvesdami vienkartinį saugos kodą, kurį gausite SMS žinute. Vienkartiniu saugos kodu tvirtinamoms operacijoms nustatyti limitai:

  • Vienos operacijos limitas – 1200 Eur.
  • Bendras dienos operacijų limitas – 3000 Eur.

Primename, kad norėdami operacijas tvirtinti vienkartiniu saugos kodu, gautu SMS žinute, privalote nurodyti mobiliojo telefono numerį šio kodo siuntimui. Tai atlikti galite atvykę į kredito uniją ir pateikę nustatytos formos prašymą arba prisijungę prie e. bankininkystės „i-Unija“ su mobiliuoju e. parašu:

  • Meniu punkte „Mano i-Unija“ pasirinkite skiltį „Mano duomenys“.
  • Duomenų lange pasirinkite „Kontaktai“ ir pažymėkite varnelę langelyje „Naudoti prisijungimui prie i-Unija / operacijų tvirtinimui“ prie to mobiliojo telefono numerio, kuriuo norite gauti vienkartinius kodus.

Pagarbiai

Šilutės kredito unijos valdyba

Paslaugų įkainiai